top of page
IMG_0531.JPG

Garantuokite sau poilsį gamtos apsuptyje

Rezervacija

* Vienuose Duplekso apartamentuose (Nr.1  ar Nr.2) gali apsistoti iki 4 asmenų
, Ežero namelis skirtas tik dviems.

* Nepilnamečiai vaikai priimami tik nuo 16 metų dėl ramaus poilsio užtikrinimo visiems apsistojusiems svečiams, nebent rezervuojamas visas dupleksas.

* Rezervuodami jūs patvirtinate, kad susipažinote su mūsų vidaus ir rezervacijos tvarkos taisyklėmis. 

* Rezervuodami sumokate rezervacijios mokestį - vienos nakvynės sumą. Likusią dalį sumokėsite atvykus.

* Nesumokėjus rezervacijos mokesčio, rezervacija panaikinama,

*Rezervacijos datą vieną kartą galima pakeisti nemokamai likus ne mažiau kaip 7 dienos iki atvykimo. Depozitas negrąžinamas. Daugkartinis datos keitimas apmokestinamas 20€ suma.

*Jei kartais įvyktų klaida rezervavimo sistemoje, dėl kurios paslauga būtų negalima ar jos kaina būtų nepagrįstai maža, informuosime jus kaip įmanoma greičiau ir rezervacija bus atšaukta, perkelta arba grąžinsime jums rezervacijos mokestį. 

*Duplekso apartamentai yra nuomojami tik ramiam poilsiui ir nėra skirti didesniems susibūrimams, švenčių, vakarėlių ar bet kokių kitų panašaus pobūdžio renginių organizavimui. Ferjeverkai sodybos teritorijoje draudžiami. 

*Dėl danielių saugumo ir ramybės - Į DUPLEKSĄ SU AUGINTINIAIS ATVYKTI GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA.

 

*Dupleksas nėra pilnai pritaikytas apsistojimui su mažais vaikais. Apartamentuose yra laiptai į antrą aukštą (miegamąjį), bei aukšta ~ 1m  terasa. Už vaikų saugumą atsakingi tėvai/ prižiūrėtojai. Tėveliai taip pat turėtų užtikrinti ramybę kitoje duplekso pusėje apsistojusiems svečiams, kadangi mūsų tikslas yra suteikti ramų poilsį visiems. 

Galerija

bottom of page